Yeni Normale Geçişte AVM'ler Nasıl Etkilenecek?

Türkiye'de görülen Covid-19 vaka ve ölümlerinin ardından aralarında spor salonları, restoranlar ve AVM'lerin de bulunduğu birçok yer geçici bir süreliğine kapatılmıştı.

Normalleşme adımları kapsamında 11 Mayıs'ta kademeli olarak açılmaya hazırlanan AVM'lerde en çok hijyen kuralları ile sosyal mesafeye odaklanılacak. Bu önlemler için yazılım teknolojisini kullanmayı tercih eden AVM ve mağazalarda dijital operasyonlar en üst seviyeye çıkarılacak. AVM'lerde yürüyen el bantları UV ışınları ile sterilize edilecek. Müşterinin ateşini ve içeride kaç kişinin dolaştığını kameralar ölçecek. Kasa önleri genişletilecek ve mağazalara belirli sayıda müşteri alınacak. Sosyal mesafe kuralını bozan müşteriyi yine akıllı kameralar uyaracak. Teknolojiyi kullanan markalar ziyaretçilerine yeni deneyimler yaşatarak; kıyafetleri dijital ortamda denenetebilecek, üzerine nasıl olduğunu mobil uygulamalarla gösterebilecek.

"Türkiye genelinde 436, İstanbul'da 125 tane AVM bulunuyor"

Bu kapsamda Profilo Ödeme Sistemleri ve R2 Servis Grubu olarak tüm AVM ve perakende mağazacılarına pandemiden korunmaya yönelik Türkiye ve Dünya'nın en büyük teknoloji markaları ile ürün temin ve kurulumları dahil anahtar teslim çözümler hazırladık.

Pandemiden Korunmaya Yönelik Teknolojik Ürün Çözümlerimiz:

  • Termal Kamera Sıcaklık Tarama Sistemi
  • El Tipi Termal İnsan Vücut Sıcaklığı Hızlı Tarama Ekipmanı
  • RetailFlux Mağaza İçi Analiz Çözümleri
  • Otomatik Dezenfektan Aparatlı Akıllı Dijital Reklam Panosu
  • Kapı Giriş Dezenfeksiyon Sistemi
     

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Kurumsal Satış Yöneticilerimizi arayabilirsiniz.

Ümit S. Aydın: 0533 139 62 11
Erdinç E. Karaçam: 0543 211 77 71 - 0533 139 62 06
Nursen Köroğlu: 0533 139 62 13

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.