ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

R2 Servis, kurumsal firmalardaki güvenliği sağlamaya yönelik tüm ürünler için yerinde arıza, bakım, kurulum ve proje hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda 7/24 alarm izleme hizmeti sağlanmaktadır.

ELEKTRİK VE MEKANİK

R2 Servis, firmaların merkezlerinde ve şubelerinde her türlü elektrik ve mekanik sistemlere arıza, periyodik bakım, kurulum ve değişim hizmetleri sağlamaktadır.

ÖDEME SİSTEMLERİ

Türkiye genelinde Yazarkasa POS, PC POS entegre sistem satış, kurulum ve bakımları, arıza çağrı müdahalesi, mağaza otomasyonu konularında 7/24 hizmet vermektedir.

IT ENVARTER HİZMETLERİ

R2 Servis, mağazada bulunan her türlü IT envanterlere arıza, periyodik bakım, kurulum, sökme hizmetleri sağlamanın yanı sıra envanterin sağlıklı yönetilebilmesi için Özel Yazılım Hizmetleri sağlamaktadır.

ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

R2 Servis, mevcut ve yeni kurulan işletmelerin uçtan uca zayıf akım hizmetleri için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin projelendirilmesi, kurulumu, bakım ve hizmetlerini sağlamaktadır.

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

R2 Servis, Progard marka Araç Takip Çözümleri ile Türkiye genelinde her türlü araca kurulum, montaj, arıza ve yazılım destek hizmeti vermektedir.

DIGITAL SIGNAGE

R2 Servis dijital sistem kurulumunu, marka bağımsız ürün tedariğinden içerik yönetimine kadar Türkiye’nin her noktasında arıza ve bakım hizmeti desteğiyle sağlamaktadır.

SLA TAKİP VE RAPORLAMA

R2 Servis, sağladığı hizmetleri tüm müşterilerinin online takip edebilmeleri ve raporlarını görebilmeleri için özel çağrı yönetim ve takip sistemi olan PROservis yazılımı ile hizmet vermektedir.

AKILLI TELEFON VE TABLET TAMİRİ

R2 Servis, Cepteproservis markası ile akıllı telefonlar ve tabletler için hızlı, kaliteli ve güvenilir teknik servis ve tamir hizmetleri sunmaktadır.

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.