Profilo Yazar Kasa Nettecap / Luca Z Raporu Entegrasyonu çalışması tamamlandı

Nettecap / Luca Z Raporu Entegrasyonu

Profilo S900 ECR cihazımızın NetteCap / Luca Z Raporu entegrasyon çalışması başarı ile tamamlanmıştır.

Profilo Yazar Kasa POS kullanan mükellefler, Z raporlarını Mali Müşavirlerine Nettecap uygulaması üzerinden aktararak işlerini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirler. Bu entegrasyon sayesinde Mükelleflerin Mali Müşavirleri Z raporlarını muhasebe programlarına tek tek girmek zorunda kalmayacak ve Z raporlarına istediği aralıklarda NetteCap uygulaması üzerinden erişebileceklerdir. Luca MMP’ye online, diğer muhasebe programlarına excel ile aktarım mümkündür.

Profilo Ödeme Sistemleri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla ödeme sistemleri konusunda işletmelerinin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi, güvenli ve akılı ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Nettecap uygulamasına Z raporu aktarımı için aşağıdaki linkte bulunan muvaffakatnameyi ve sonrasında "Entegrasyon Başvuru Formu" nu doldurmanızı rica ederiz.

Link: https://forms.gle/uvmnariJrTaw7fTB8

Entegrasyon Başvuru Formu

Perakende uygulamalar ile yaptığımız entegrasyonlarda bize güvenen tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz:

KFC, Pizza Hut, Dominos, Mc Donald’s, Burger King, Little Caesars, Pizza Bulls, Sbarro, Popeyes, Burger House, Arby’s, Pizzalazza, Bambi, Papa John’s, House Cafe, Develi, Kırkpınar, Barbekü Polonez, BVS, Dardenia, Vagamama, Big Chefs, D.ream, Midpoint, Günaydın, HD İskender, Kitchenette, Sahan, Kaşıbeyaz, Venge, İstanbul Yiyecek İçecek Grubu, Bereket Döner, Namlı, Gelik, Pelit, Güllüoğlu, Bağ Pastanesi, Beyaz Fırın, Saray, Gönül Kahvesi, Starbucks, Ali Muhiddin Hacıbekir, Aslı Börek, L’era Fresca, Godiva, Conrad, Hilton, Carrefour, Migros, Altunbilekler, Burda, Şok, Üçler, Intema, Adore, Özsanal, İnkılap Kitabevi, Doğuş Oto, Vodafone, Tepe Güvenlik, Acıbadem Mobil, Birlikte Dağıtım, Derimod, Damat Tween, D’S Damat, Ender, Markapark, NT, Shuev, Dilasima, Altınyıldız, MaxMara, Katia&Bony, Yeşil Kundura, Loft, Vekem, Herry, Finspor, Centro, Armine, Coquet...

Etiket: #ProfiloS900ECR,#Nettecap,#LucaZRaporu,#ProfiloÖdemeSistemleri,#ZRaporu

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.