Profilo'dan Ödeme Sektöründe Yine Bir İlk: Profilo Android POS Üzerinde Ticket Restaurant (Edenred) Yemek Kartı Uygulaması Hayata Geçti!

35 yıldır ürettiği yazar kasa ve ileri teknoloji ürünleriyle işletmelere güvenli ödeme çözümleri sunan Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’nin lider yemek kartı markalarından Edenred ile yapmış olduğu iş birliği ile
Ticket Restaurant üye işyerlerine Android tabanlı ödeme terminalleri sağlanması konusunda anlaştı.

 

Profilo Ödeme Sistemleri ve Edenred ile yapılan iş birliği kapsamında Türkiye genelinde 31 ilde, yüzlerce işletmede Profilo Android POS cihazları kullanılmaya başlandı. İşletmeler artık yemek kartı (Ticket) ödemelerini Android 9.0 işletim sistemi, 5 inç dokunmatik renkli ekran ve yüksek işlemci hızına sahip ileri teknoloji cihazlar üzerinden alabiliyor. İşletmeler, Profilo Ödeme Sistemleri’nin sağlamış olduğu yüksek güvenlikli Profilo Android Hizmetler Platformu üzerinden zengin uygulamalara sahip olurken, ödeme deneyimlerini ve müşteri memnuniyetini artırıyor. İşletmeler, temassız, çipli, manyetik ve QR kod gibi tüm ödeme teknolojilerini destekleyen, PCI/PTS 5.1, EMV L1&L2 sertifikalarına ve yüksek güvenlik standartlarına sahip Android POS’lar ile müşterilerine kapıda, masada ve tezgahta aynı ve kusursuz bir ödeme deneyimi yaşatıyor. 
 

Profilo AndroidPOS P1000

Profilo Android POS’lar ile Restoran ve Kafe İşletmeleri Geleceğe Hazır

İşletmeler Profilo Android POS cihazları üzerinde farklı yemek kartı uygulamaları, kredi kartı ödeme, satış, sadakat ve özel olarak geliştirilen 3. parti uygulamaları yükleyebilmektedir. Profilo Android POS cihazlarına sahip işletmeler, terminaller üzerinde hazır gelen Profilo BKM TechPOS yazılımı sayesinde istediği banka uygulamasını yükleyip avantajlı banka komisyon anlaşmaları yapabilmektedir.

Profilo Ödeme Sistemleri’nin sağlamış olduğu ürün temini, ücretsiz hat desteği, yerinde kurulum, arıza ve teknik servis hizmetleriyle birlikte işletmeler “Tek Hizmet Noktasından Tam Hizmet” prensibiyle yüksek hizmet kalitesine ve maliyetlerini düşürme imkânına sahipler.  

Profilo AndroidPOS Kurulum

Profilo Android POS cihazlarının kurulumları grup şirketlerimizden R2 Servis tarafından gerçekleştirildi. Profilo Android POS projesi tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=rD3m2QkAoU8

Profilo Android POS Ürün Ailesi:

Profilo AndroidPOS Ürün Ailesi

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.