Dijital Dönüşüm Muhteşem Olacak!

Profilo Ödeme Sistemleri ve R2 Servis ailesi olarak Dijial Dönüşüm ve 41. yılımıza özel düzenlemiş olduğumuz etkinliğimizde Yetkili Servislerimiz ile bir araya geldik. Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikte kampanyamıza katılan servislerimiz arasından canlı çekilişle kazananları belirledik. Servislerimizle birlikte yeni yıl dileklerimizi hep birlikte paylaştık.

Dijital Dönüşüm kampanyası ile tüm İş Ortaklarımızın dijitalleşmesini ve zamanın gerekliliklerine uyum sağlamalarını amaçlıyoruz. Değişen müşteri ihtiyaçlarını anlamaya ve çağın gerekliliklerine hep birlikte adapte olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşabilmenin tek yolunun iyi bir takım çalışması olduğuna inanıyoruz. Servislerimizle birlikte dijital dönüşüm ile teknolojiyi kullanarak performansımızı ve rekabet gücümüzü artıracağımıza dair inancımız sonsuz.

Gerçekleştirdiğimiz Dijital Dönüşüm Kampanyası'nda zoom uygulaması üzerinden katılan servislerimize bir sürpriz hazırladık ve onlarında çekilişi canlı olarak izlemelerini sağladık. Çekiliş sonucunda birbirinden değerli hediyeler kazanan, etkinliğimize destek veren ve bu yolda bizimle birlikte gelişmeyi hedefleyen değerli İş Ortaklarımızı bir kez daha tebrik ederiz.

2021 yılının size, tüm sevdiklerinize ve ülkemize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz.

Etiket: #r2servis #dijitaldönüşüm ,#41.yıl

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.