Haberler

R2 Servis olarak Yedincisi Düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Zirvesi’ne Sponsor Olduk!

UİP tarafından FourSeasons Hotel theBosphorus’ta düzenlenen, dünyanın dört bir yanından 150 konuşmacının katıldığı ve küresel ekonomiye, bölgeye dair birbirinden önemli konuların konuşulduğu 7. Boğaziçi Zirvesi 28 Kasım akşamı düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Bronz Sponsor olarak yer aldığımız Zirve’nin açılış yemeğinde Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Yıldırım Coşkun’a ve Genel Müdürümüz Fulya Etkin’e sponsorluk plaketleri takdim edildi.

Açılış konuşmasını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı “Küresel Gelecek, Küresel Hedefler” temalı 7. Boğaziçi Zirvesi 28 Kasım akşamı düzenlenen açılış yemeği ile başladı. Geleceğe Bakış - Önümüzdeki Elli Yıl, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, Yenilenebilir Enerji, Akıllı Ekonomide Kadınların Rolünün Güçlendirilmesi, Sanatın Ekonomiye Katkıları gibi uçtan uca birçok önemli ve kıymetli konuların yer aldığı oturumlar 29 Kasım, 30 Kasım ve 1 Aralık tarihleri olmak üzere 3 gün boyunca sürdü. Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından 150 konuşmacının ağırlandığı 7. Boğaziçi Zirvesi’ne katılım yoğun oldu. Zirvenin katılımcıları arasında Cumhurbaşkanları, Devlet Bakanları, iş adamları, girişimciler, sivil toplum kuruluşları kurucuları ve yöneticileri yer aldı.

28 Kasım akşamı açılış yemeğiyle başlayan 7. Boğaziçi Zirvesi’nde yemek esnasında düzenlenen törenle özel olarak sponsorlara ayrı ayrı teşekkürler sunarak plaket verildi. R2 Servis adına Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Yıldırım Coşkun’a ve Genel Müdürümüz Fulya Etkin’e plaketleri takdim edildi.

37 yıllık birikim ve deneyime sahip Profilo Elektronik Servis'i bünyesine katarak Türkiye'de rakipsiz konuma ulaşan R2 Servis’in Bronz Sponsor olarak yer aldığı zirvenin DEİK, UNDP, THY, Ağaoğlu, Kuveyttürk, Aktifbank, Albaraka, SaudiAramco, Albaraka, Godiva, Sabah Gazetesi gibi güçlü sponsorları vardı. R2 Servis, T.C. Maliye Bakanlığı onaylı 2.300 kişilik uzman kadrosuyla 81 il ve 258 ilçede sahada 360 münhasır servisiyle hizmet veren, sektöründe öncü bir kuruluştur. R2 Servis, 7. Boğaziçi Zirvesi’nin ekonomik, siyasi, bilimsel ve kültürel alanlarda işbirliklerinin kurulmasını sağlamak için siyasetçileri, genç liderleri, iş dünyasını ve öncü girişimleri tek çatı altında toplamak açısından Türkiye’ye büyük fayda sağlayacağı kanaatiyle etkinliğin Bronz Sponsorluğunu üstlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı RifatHisarcıklıoğlu gibi önde gelen isimler zirvenin konuşmacıları arasında yer aldı. Zirvede, Cumhurbaşkanımızın yanı sıra Arnavutluk ve KKTC Cumhurbaşkanları; Ürdün, Suudi Arabistan, Lübnan, Fas, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Belçika, Pakistan, Hindistan, Çin, Malezya, İtalya başta olmak üzere birçok ülkenin bakanları, kraliyet kabine üyeleri, lordlar kamarası üyeleri, valileri, ileri gelen iş adamları, sivil toplum örgütleri kurucuları gibi önemli isimler konuşmacı olarak misafir edildi.

 

© Copyright 2013. Her hakkı R2 Servis'e aittir.