Hizmetler

Kurulum

Müşterilerimiz ile yapılan sözleşme şartlarında yer alan, gerekli donanım ve yazılımların temel kurulumları ile bu sistemlerin altyapısını oluşturacak sistemlerin kurulması,bağlantıların yapılması ve çalışır duruma getirilmesi hizmetleri verilmektedir.


Garanti

Satış sonrası garanti hizmetlerinin belirlenen özel-kanuni şartlar çerçevesinde takibi, kontrolü, yönetimi ve sonuçlandırılması gerçekleştirilmektedir.Envanter yönetimi ile entegre çalışan bu sistemde müşterilerin garanti yönetimi tek elden ve sistematik bir şekilde sağlanmaktadır.


Bakım Onarım

Müşterilerimizin kullanmakta olduğu sistemlerin çalışma sürekliliğinin sağlanması için; gerekli olan periyodik hizmetlerin hizmet seviyesi seçenekleri ve ihtiyaçlara göre karşılanması amacı ile bakım,onarım,servis hizmetleri sunulmaktadır. Mevcut donanım, yazılım ve bunlara bağlı çevre ünitelerin bakım-onarım,altyapı,iyileştirme hizmetleri verilmektedir.


Proje Yönetimi

Müşteri projelerinin zamanında, ekonomik ve verimli şekilde gerçekleşmesi ve yönetilmesini sağlamak için proje öncesi, süreci ve sonrasındaki bütün aşamaların proje mantığı ile baştan sonra tüm adımları ile yönetilmesi amaçlanmıştır. Gerekli olan bilgi,beceri,ekipman ve tekniklerin planlı bir şekilde uygulanması ile başarılı süreç takipleri yapılabilmektedir.


Envanter Yönetimi

Sürekli gelişen ve yoğun envanter hareketi bulunan ekipmanların teknik ve ticari olarak gerekli olan bilgilerinin istenildiği an gerçek zamanlı erişimine olanak sağlayan çalışmalar yapılmaktadır.

Bu kapsamda ürünlerin sınıf,özellik,garanti,arıza,ticari bilgi,zimmet vb konulardaki tüm detaylarına ulaşmak,Web veya lokal erişim sağlamak ve istendiğinde PDA'ler ile entegre etmek mümkündür.

 

© Copyright 2013. Her hakkı R2 Servis'e aittir.